Dieta FITWIN

Program „Dieta FitWin” to nowy sposób myślenia o odżywianiu, o własnym organizmie, zdrowiu, sprawności fizycznej i długowieczności, który:

 • uwzględnia i akceptuje indywidualne upodobania kulinarne i nie zmusza do wprowadzenia radykalnych zmian,

 • nie wymaga liczenia kalorii,

 • poprawia kontrolę własnych nawyków żywieniowych,

 • uczy, jak uniknąć efektu jo-jo i właściwie odżywiać się do końca życia,

 • jest zdrowy i tani, gdyż bazuje na naturalnych i nisko przetworzonych produktach spożywczych.

 • Program "Dieta FitWin" wdrażany jest w czterech, niekłopotliwych etapach. Przystępując do pierwszego odpowiesz na serię pytań, które pozwolą nam opracować dietę specjalnie dla Ciebie. Poznasz również trzy pierwsze zasady prawidłowego odżywiania – kiedy stosowanie się do nich nie będzie wiązało się z jakimkolwiek dyskomfortem, przejdziesz do etapu drugiego, po czym procedura powtórzy się. Na każdym etapie otrzymasz od nas jadłospis na sześć dni. W dniu siódmym jesz to, co chcesz: „grzeszki”są dopuszczalne, generalnie jednak powinieneś stosować się do poznanych już zasad.

  Stopniowo nauczysz się jeść w regularnych odstępach i kontrolować ilość jednorazowo spożywanych produktów, jeść surowe warzywa i owoce w najbardziej racjonalny sposób, uzupełniać ilość wody w organizmie, eliminować produkty wysoko przetworzone i zastępować je produktami o najwyższych walorach biologicznych i energetycznych. Poznasz też zasady prawidłowego łączenia produktów spożywczych i opanujesz sztukę kreatywnego tworzenia własnego menu, a wszystko to bez zbędnego i stresującego liczenia kalorii.

  Dieta FitWin jest łatwa i przyjazna gdyż uwzględnia indywidualne upodobania kulinarne i wdrażana jest stopniowo, przy czym do kolejnego etapu przechodzisz dopiero wówczas, gdy stosowanie się do zasad wcześniej poznanych nie sprawia Ci już żadnych trudności. Dieta FitWin jest skuteczna zarówno w krótkiej, jak i długiej perspektywie gdyż pomaga osiągnąć założone cele (redukcja tkanki tłuszczowej, spadek bądź przyrost masy ciała, ogólna poprawa stanu zdrowia i samopoczucia), a ucząc zasad właściwego odżywiania i przyzwyczajając do ich stosowania, zapobiega powrotowi do starych, złych praktyk.  DIETA FITWIN

  Wybierz idealny pakiet dla siebie...

  OKRESYKOSZT POJEDYŃCZEGO TRENINGU I DIETY FITWINILE SCHUDNIESZ?CENA ZA 1 MIESIĄCPRZYZNANE PUNKTYKOSZT PAKIETU
  Dieta Fitwin1,60 PLNdo 10 kg49,83 PLN400249 PLN
  Zamawiam
  Trening 3 miesiące i Dieta FitwinTrening 1,65 PLN Dieta 1,11 PLNdo 15 kgTrening 33,3 PLN Dieta 33,3 PLN500 299 PLN
  Zamawiam
  Zamów