Treningi

Trening wzmacniający

Jeżeli brak ci sił, to wykonując nawet proste czynności życiowe, zmuszony jesteś korzystać z czyjejś pomocy. Mięśnie odpowiadają również za utrzymanie prawidłowej postawy – jej brak to przyczyna wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Warto więc odbudować przynajmniej te, które z powodu wieku lub siedzącego trybu życia znajdują się w mizernej kondycji.

Trening ogólnorozwojowy

To znakomita forma treningu polecana zarówno początkującym, jak i osobom powracającym do intensywnej aktywności fizycznej po dłuższej przerwie. Możesz, a nawet powinieneś podjąć ten właśnie rodzaj treningu, jeżeli chcesz podnieść ogólną sprawność fizyczną, wzmocnić mięśnie i znacząco poprawić kondycję.

Trening na wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni

Jeżeli nie uprawiasz sportu na co dzień, z upływem czasu wykonywanie nawet prostych, codziennych czynności będzie Ci sprawiać coraz więcej trudności. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że brak Ci kondycji – głównym winowajcą są rozwijające się przykurcze mięśni, stopniowo ograniczające Twoją mobilność. By wrócić do młodzieńczej formy, musisz wzmocnić i rozciągnąć mięśnie oraz uelastycznić stawy. Ćwiczenia, których Cię nauczymy, będziesz mogła/mógł powtarzać w domu.

Trening narciarski

Narciarstwo zjazdowe nie należy do sportów bezpiecznych. Nawet uprawiane amatorsko, stanowi duże wyzwanie dla osób, które przez większą część roku zaniedbują aktywność fizyczną. Jak przygotować się do sezonu, by zamiast w dobrym humorze, nie wracać do domu w gipsie? Polecamy specjalistyczny trening FitWin, przygotowujący do sezonu narciarskiego.

Trening snowboardowy

Nieprzygotowany fizycznie snowboardzista sieje popłoch na stoku, jest również niebezpieczny dla siebie. Co zrobić, by z wakacji nie wracać w gipsie i nie płacić odszkodowań „rozjechanym” przez siebie nieszczęśnikom? Proponujemy Ci udział w specjalistycznym programie FitWet, który przygotuje Cię do sezonu.

Trening na poprawną kondycję kręgosłupa

Niezależnie od pochodzenia, bóle kręgosłupa wcześniej, czy później, znacząco obniżą jakość Twojego życia. Ćwiczenia będziesz musiał podjąć i tak, ważne więc, byś uczynił to jak najszybciej. Specjalistyczny program FitWin „Kondycja Kręgosłupa” został stworzony z myślą o tym, by pomóc Ci w normalnym funkcjonowaniu: niezależnie od stopnia degeneracji kręgosłupa, wykonywanie wielu codziennych czynności przestanie być dla Ciebie koszmarem.

Trening na zdrowy kręgosłup w starszym wieku

Kręgosłup osoby w starszym wieku przeszedł już swoje i potrafi bardzo uprzykrzyć życie. By nie skazywać się na opiekę innych, pozbyć się bólu, wzmocnić mięśnie, nabrać sił i ochoty do życia, koniecznie weź udział w specjalistycznym programie FitWin.

Trening dla otyłych XXL

Otyłość jest chorobą cywilizacyjną, którą naszym zdaniem, da się skutecznie leczyć. Biorąc udział w tym specjalistycznym programie znacząco schudniesz, wzmocnisz mięśnie i wyeliminujesz złe nawyki żywieniowe. Zapomnisz o zadyszce i uciążliwości najprostszych czynności życiowych. Zmniejszysz ryzyko poważnych schorzeń metabolicznych, układu krążenia, kręgosłupa, stawów i wielu innych.

Mistrzowski brzuch

Zbyt duży brzuch przeszkadza w wielu sytuacjach życiowych i z reguły obniża samoocenę. Mięśnie brzucha warto wzmocnić również dlatego, że jedną z ich funkcji jest ochrona narządów wewnętrznych.